Bırak Zaman Aksın Ornitorenk…

Artık başlıklarımda bile üç nokta kullanmaya başladıysam bu yavaş yavaş kötüye gittiğimin işaretidir.

Duygularımı çok yoğun olarak yaşarım  ben. Bir şeye üzülmeyeyim  tekrar toparlanmam  aylarımı  alıyor,  sevmeyeyim bir şeyi kırılganlığım  hat safhalara  çıkıyor. Sevmiyorum her şeyi bu kadar yoğun duygular içinde yaşamayı  ama bende böyleyim  işte. Fıtrat  dedikleri şey bu olsa gerek… (Al sana yine üç nokta)
Hayat sadece sana mı zor herkese zor
Üstelik sana zor bile değil müjde
Sadece sen duyguların  bu derece yoğun yaşayarak  kendi hayatını zorlaştırıyorsun (iç sesim bu günlerde başımı şişiriyo sadece)

Şöyle bir not arşivi şeklinde bir defter tutmayı mı düşünsem acaba, son günlüğümde bitmek üzereyken;

-Kendimle ilgili notlar

-Olağan notlar

-Olması gereken notlar

-Olmasaydı iyi olurdu türünden notlar

-Oldu da ne oldu dedirten notlar

-Iyiki  olmuş türünden notlar

 

Çok yazmaya ihtiyaç duyduğumdan ve belki de yazmamanın benim için daha iyi olacağından mıdır nedir sağ elim gittikçe kötüye gidiyo. Alerjik bir durum olduğunu düşünerek inatla doktora gitmiyorum:)

Lise yıllarım kendimle başedemediğim zorlu yıllardı, aşırı sinirli yapıma artık vücudum da tahammül edemiyordu ve her sinirlendiğimde ellerim kızarıp davul gibi şişmeye başlamıştı. Sonra bu durum bacaklarıma da yansıdı, bianda sinirlenip şişip kızarıyordum 🙂 şimdi düşündükçe gülesim geliyo ama şişip kızarırken cayır cayır da yandığım için o zaman buna gülemiyordum tabi. Doktorlar çare bulamamıştı çünkü doktora gittiğimde şişlik ve kızarıklık geçmiş oluyordu. Sonra bikaç psikiyatrist ertesi kendiliğinden düzeldi durum ve ben psikolojik olduğunu düşündüm. Bugünlerde gene bi sağ elle başlayıp sol elde kendini yavaş yavaş gösteren küçük kabarcıklarıma yeniden hoşgeldiniz diyorum. Ama eskisi gibi karşılamiycam sizi, çünkü mazoşist ruhum bu sefer sebebini biliyor ve kabul ediyor. O yüzden doktora da gitmiycem bakalım ne kadar yaşayacağız beraber böyle kırmızı kırmızı bol kaşıntılı 🙂

Vaziyet budur

1.GÜN

wpid-20150518_153104.jpg

3.GÜNwpid-20150520_150519.jpg wpid-20150520_150540.jpg

Başka başka şeyler de yazacaktım ama, yorgun ve telaşlı ruhum bugünlerde.. Nesi var bu Mayısın diyesim geliyor her yağmur yağdığında..

Kuş ölür sen uçuşu hatırla…

Ve son üç nokta . . .

5 comments

 1. akut dermatit ve ya egzama benim fikrimce :/
  doktora gidilmeli ayrıca böyle bir durumda zira minicik 7 yaşına yeni girmiş oğlum 2,5 yaşından beri tedavi görüyor bu illet belasına. Allah daha beterinden saklasın…
  keyfi yerindeyse neredeyse hiç olmuyor bu kabarcıklar ama kalbi bir kırılmaya görsün ya da azıck bir endişe hissetsin tüm eklem yerleri elleri ve yüzünde bu kabarcıklar beliriyor. beş yıldır her gün her gün her akşam kremler sürülüyor kaarcıklar varsa sabahta ve antihistaminik şurup.
  hele sıcaklar başladı terledimi minik ensesi kabarık kabarık oluyor boynu. çok canı yanıyor bazen gece oturup ağlıyor kaşıntıdan ve acıdan uyuyamıyor.
  çok benziyor hikayeleriniz o yüzden iyi bir dermatolog görüneni değil görünmeyenide anlayabileninden 🙂

  • Uyy kıyamam ben ona yaa.. sanırım sizin dediğiniz gibi bendeki kabarcıklarda akut dermatit olabilir.. gidicem bende doktora artık kaşıntılarıma sabretmekte zorlanıyorum :/

 2. Bu mayıs ben de bol şüphe uyandırdı. Pek tekin bir ay değil anlaşılan. Bence inatlaşma doktora git. Yılanın başını küçükken ez. 😉

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s